Abax wchodzi z franczyzą do Polski

Autor: Redakcja
Data dodania: 21 grudnia 2016
Kategoria:
Foto: Abax
Abax to nowa franczyza na polskim rynku.

Spółka z branży telematyki otwiera franczyzę w Polsce. W opinii zarządu firmy na polskim rynku jest zapotrzebowanie na rozwiązania technologiczne, które oferuje – podał serwis evertiq.com.

Systemy telematyczne to rozwiązania telekomunikacyjne, informatyczne i informacyjne oraz rozwiązania automatycznego sterowania dostosowane do potrzeb obsługiwanych systemów fizycznych – wynikających z ich zadań, infrastruktury, organizacji, procesów utrzymania oraz zarządzania – i zintegrowane z tymi systemami.

Polska będzie pierwszym krajem z Europy Centralnej, w którym działa firma Abax. Poza tym Abax jest obecny w sześciu państwach na naszym kontynencie: Wielkiej Brytanii, Norwegii, Szwecji, Danii, Finlandii i Holandii. CEO Abax na Polskę został James Daniel, a siedziba spółki znajduje się w Gdyni.

Polski rynek idealnie pasuje do naszego modelu biznesowego oraz rozwiązań technologicznych, które oferujemy. Polska spółka została powołana jako joint venture, w której Abax jest właścicielem 49% udziałów. Silny wzrost ekonomiczny i nowe przepisy spowodowały, że mamy jeszcze większe oczekiwania co do dalszego rozwoju firmy, zarówno w Polsce, jak i na innych rynkach – powiedział Petter Quinsgaard, CEO Abax Group.

Abax oferuje rozwiązania do monitoringu oraz zarządzania flotą. Siedziba główna znajduje się w Norwegii, firma zatrudnia około 320 osób.

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram