7th Street z drugą restauracją w Warszawie

Autor: Redakcja
Data dodania: 11 grudnia 2014
Kategoria:
Foto: 7th Street

Foto: 7th Street

W miniony weekend odbyło się oficjalne otwarcie restauracji 7th Street w centrum warszawy. Lokal zlokalizowany jest na skrzyżowaniu ulic Marszałkowskiej i Świętokrzyskiej.

Jest to dokładnie to samo skrzyżowanie ulic, gdzie do niedawna  działała nieprzerwanie od 1992 roku pierwsza w Polsce restauracja McDonald’s zamknięta w tym roku na czas przebudowy budynku Sezam.

Do dyspozycji naszych gości oddaliśmy dwupoziomowy lokal z 66 miejscami siedzącymi oraz dwoma barami na każdym z poziomów. Lokal podzielony jest na trzy strefy. Pierwsza strefa szybkiej obsługi na parterze. Druga strefa na piętrze to sala konsumpcyjna oraz trzecia, kawowo-deserowa wpisuje się w kierunek jaki 7 Street obierze na początku 2015 roku czyli wzbogacenie oferty deserowej oraz kawowej. Jeszcze w tym roku mamy zaplanowane otwarcie we Wrocławiu. Natomiast w pierwszym kwartale 2015 roku planujemy otworzyć lokal w Słupsku, Krakowie oraz Gdyni – mówi Łukasz Błażejewski, manager ds. franczyzy 7th Street i Meat&Fit.

7th Street – Bar&Grill to sieć restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej budowana na zasadach franczyzy. 7th Street, przy współpracy ze swoimi partnerami, zapewnia franczyzobiorcom nieodpłatnie część wyposażenia, m.in. część urządzeń kuchennych, zamrażalki, lodówki, ogródek letni, potykacze reklamowe oraz odzież roboczą.

INK

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram