7th Street - Bar & Grill - nowe otwarcia

Autor: Redakcja
Data dodania: 14 stycznia 2014
Kategoria:
7thStreet

Po ostatnich zeszłorocznych otwarciach w Zabrzu i Olsztynie 7th Street przygotowuje się do trzech kolejnych otwarć w Słupsku, Olkuszu i Gdyni.

Otwarcie restauracji w Słupsku i Olkuszu zaplanowane jest na koniec III kwartału 2014 roku, natomiast otwarcie restauracji w Gdyni w połowie IV kwartału. Jak zawsze otwarciu towarzyszyć będą konkursy oraz liczne atrakcje dla pierwszych odwiedzających gości nie zabraknie też muzyki rockowej na żywo.

Łukasz Błażejewski  - manager ds. Franczyzy 7th StreetRestauracja w Słupsku zlokalizowana będzie w Centrum Handlowym Jantar w strefie przyległej do food court, w Gdyni wybrane zostało niedawno otwarte Centrum Handlowe Riviera, która jest obecnie największym centrum handlowym na Pomorzu. Restauracja w Olkuszu zlokalizowana będzie w samym sercu olkuskiego rynku, który niedawno został kompleksowo zrewitalizowany przy wsparciu środków unijnych.

7th Street – Bar & Grill poszukuje nowych lokalizacji oraz przygotowuje kolejne restauracje, m.in. we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie.

7th Street – Bar & Grill to sieć restauracji serwujących dania kuchni amerykańskiej budowana na zasadach franczyzy. 7th Street, przy współpracy ze swoimi partnerami, zapewnia franczyzobiorcom nieodpłatnie część wyposażenia m.in. część urządzeń kuchennych, zamrażalki, lodówki, ogródek letni, potykacze reklamowe oraz odzież roboczą.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram