65 oddziałów z logo Północ Nieruchomości

Autor: Redakcja
Data dodania: 10 grudnia 2010
Kategoria:
polnoc_biuroSpółka zamierza osiągnąć ten wynik za dwa lata. Tym samym podnosi sobie poprzeczkę, i to aż o 15 placówek. W realizacji tego amitnego planu mają pomóc promocyjne warunki współpracy z franczyzobiorcami.

Już w tym roku spółce Północ Nieruchomości uda się lekko przekroczyć zaplanowaną na ten rok liczbę otwarć. Na koniec grudnia w sieci ma działać 31 jednostek. Spółka zdecydowała się także już teraz podnieść prognozy rozwoju sieci na najbliższe lata. Rok 2011 chce zakończyć z liczbą 45 oddziałów wobec planowanych wcześniej 40. Natomiast na koniec 2012 r. pod logo Północ ma działać w Polsce 65 franczyzowych biur nieruchomości. Wcześniejsze zapowiedzi mówiły o 50 jednostkach.

- Argumentem, który w kluczowy sposób przyczynił się do tak intensywnego rozwoju sieci, jest wyjątkowo atrakcyjna promocja. Jej warunki zakładają zwolnienie nowych partnerów przystępujących do sieci ze wstępnej opłaty franczyzowej oraz miesięcznych opłat licencyjnych przez 6 miesięcy od chwili uruchomienia placówki. W zależności od wielkości miejscowości, w której zlokalizowane jest nowe biuro, oszczędności z tytułu udziału w promocji mogą wahać się od 15 tys. zł do 25 tys. złotych - mówi Ewa Choroś, dyrektor ds. rozwoju sieci.

W czwartym kwartale br. z promocji skorzystali nowi franczyzobiorcy w Opolu, Końskiem, Gdańsku, Pile, Lubinie, Głogowie oraz Olsztynie. Możliwość skorzystania z niej będą mieli także kolejni biorcy, którzy dołączą do sieci po Nowym Roku. Bowiem zarząd zdecydował się przedłużyć okres jej obowiązywania o kilka kolejnych miesięcy.

Spółka zapowiada także wprowadzenie zmian wizerunkowych w sieci. W najbliższym czasie nastąpi zmiana logo sieci biur oraz samej spółki Północ Nieruchomości. Nowe znaki zostaną zaprezentowane 18 grudnia br. podczas III Kongresu Północ Nieruchomości S.A. w Krakowie.

JCB

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

Data dodania: 10 sierpnia 2022
Sieć Duży Ben ma już 250 sklepów
Data dodania: 9 sierpnia 2022
Franczyza czy własny biznes?
Data dodania: 8 sierpnia 2022
Franczyza na niepewne czasy
Data dodania: 5 sierpnia 2022
Żabka liczy już 8500 sklepów

zobacz więcej

Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram