5.10.15. z programem lojalnościowym na Freebee

Autor: Redakcja
Kategoria:
Więcej franczyzowych sklepów 5.10.15.; Foto: 5.10.15

Od grudnia 2014 roku sieć sklepów 5.10.15., jeden z liderów na rynku producentów odzieży dla dzieci i młodzieży jest nowym partnerem Freebee. Nawiązana współpraca oznacza poszerzenie liczby punktów, w których można korzystać z platformy Freebee o ponad 232 nowe miejsca. 

We wszystkich z tych punktów klienci będą mogli przystąpić do „Klubu 5.10.15.”, programu uruchomionego przez producenta odzieży. W programie uczestniczą wszystkie sklepy franczyzowe. Podpisana umowa jest wieloletnia. Partnerzy nie zdradzają jednak jak długo potrwa.

5.10.15. jest jedną z największych i najszybciej rozwijających się marek projektujących oraz sprzedających ubranka, obuwie i akcesoria dla dzieci i młodzieży w Polsce.

Dzięki bogatej ofercie produktowej o dobrej jakości i umiarkowanej cenie, marka trafia do szerokiej grupy klientów, pozwalając im na kompleksowe zakupy w bliskiej okolicy.

INK

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram