400 restauracja McDonald’s

Data dodania: 5 stycznia 2018
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: McDonald’s
400 restauracja McDonald’s

Nowa restauracja działa w Mrągowie i jest 86 lokalem, który został otwarty  bezpośrednio przez korporację McDonald’s Polska. Pozostałe restauracje są prowadzone przez 62 licencjobiorców, niezależnych przedsiębiorców działających na podstawie umowy franczyzy z McDonald’s.

Sieć McDonald’s rozwija się dynamicznie. 28 grudnia 2017 roku w Mrągowie rozpoczęła działalność 400 restauracja międzynarodowej sieci w Polsce.

-  Każdego roku otwieramy około 20 nowych restauracji. W 25 roku działalności firmy w Polsce udało nam się osiągnąć liczbę 400 lokali. W ostatnich latach szczególnie ważnym kierunkiem rozwoju są miasta średnie i mniejsze. Spotykamy się tam z bardzo dobrym przyjęciem, co znajduje odbicie w wynikach sprzedaży. Mamy nadzieję, że podobnie będzie w przypadku Mrągowa – mówi Anna Borys-Karwacka, dyrektor ds. korporacyjnych McDonald’s Polska.

Kolejne restauracje to oczywiście nowe miejsca pracy. W całej Polsce McDonald’s zatrudnia już ponad 22 tys. pracowników. Praca w McDonald’s jest atrakcyjna dla różnych grup kandydatów: od młodocianych, zdobywających swoje pierwsze doświadczenia w czasie ferii czy wakacji, po osoby tuż przed emeryturą.

Wszystkim pracownikom sieć oferuje nie tylko umowę o pracę i wynikające z niej świadczenia, ale i elastyczny grafik oraz ciekawe możliwości rozwoju i awansu. Aż 98 proc. wszystkich kierowników restauracji McDonald’s zaczynało pracę jako szeregowi pracownicy.

Szczegóły dotyczące otwarcia franczyzowego lokalu McDonald’s znajdują się w naszej bazie konceptów sieciowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram