36 MINUT zdrowia

Data dodania: 16 grudnia 2022
Kategoria:

Poznańska sieć 36 MINUT planuje aktywny rozwój w 2023 roku oferując nowe rozwiązania dla franczyzobiorców.

Koncept treningowy 36 MINUT to odpowiedź na trendy w branży sportowej, gdzie coraz większe znaczenie zyskuje podejście do aktywności oparte na postrzeganiu ruchu jako czynnika profilaktyki wielu chorób oraz wspomagającego regenerację i powrót do formy.

Rok 2023 przyniesie sieci kontynuację dotychczasowych działań, a więc rozwój marki w nurcie medical fitness, łączącym wiedzę z zakresu fizjoterapii, medycyny i kultury fizycznej.

Sieć planuje uruchomienie kolejnych 24 klubów w modelu franczyzowym, dążąc do ekspansji również w tych regionach, w których marka 36 MINUT nie jest jeszcze tak rozpoznawalna jak obecnie w Wielkopolsce czy na Pomorzu.
Ważnym elementem tego planu jest wprowadzenie do oferty wszystkich klubów pakietu usług dodatkowych jako standardu, przy specjalizacji w zakresie fizjoterapii. Już dziś większość placówek naszej sieci proponuje nie tylko 36-minutowy trening obwodowy, lecz także wsparcie fizjoterapeuty, masażysty, dietetyka oraz zajęcia grupowe. To rozwiązanie pozwoli jeszcze trafniej odpowiadać na potrzeby klubowiczów, którym sieć zapewnia kompleksową opiekę, najwyższą jakość usługi i indywidualne podejście.

Nie ustajemy też w podnoszeniu kompetencji naszej kadry – już w styczniu uruchomiona zostanie platforma e-learningowa jako rozwinięcie idei Akademii 36 MINUT, z szeroką ofertą szkoleń obowiązkowych i fakultatywnych dotyczących wszystkich obszarów funkcjonowania klubu – mówi Sylwia Kupczyk, Marketing Manager 36 MINUT.

Franczyzobiorca, który chce otworzyć klub treningowy należący do sieci 36 MINUT, powinien dysponować lokalem o powierzchni 120-200 m kw. znajdującym się na parterze z dostępnym w pobliżu parkingiem. Kwota inwestycji wynosi ok. 250 tys. zł, w tym 59 tys. zł to opłata wstępna za przyłączenie do sieci (zapewniająca szereg benefitów) i udostępnienie know-how. Zwrot zainwestowanych środków następuje średnio w ciągu dwóch lat. Franczyzobiorcy sieci mogą liczyć na szerokie wsparcie, m.in. w wyborze lokalizacji, pomoc w rekrutacji i przeszkoleniu personelu, a także na stałą opiekę menedżera, doradztwo w zakresie marketingu oraz informacje o tym, jak prowadzić rentowny biznes.

Sprawdź ofertę w katalogu

Finanse

  • Minimalna kwota: 150 000 zł netto
  • Opłata wstępna: 59 000 zł
  • Opłata bieżąca: 5 000 zł
  • Opłata marketingowa: brak

Dołącz do newslettera

Copyright © ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl  Skład magazynu Franczyza & Biznes: Aera Design