2plus2 = matematyka podbija rynki

Data dodania: 27 stycznia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: 2plus2

- W drugim roku działalności we franczyzie mamy prawie 30 szkół. Rozwijamy się też na Ukrainie – mówi w rozmowie z Franczyzawpolsce.pl Marcin Kruszyński, dyrektor Grupy Edukacyjnej 2BLC, rozwijającej sieć Szkół Matematyki 2plus2.

– Rozwój sieci franczyzowej zależy od ilości zgłoszeń. Widać, że potencjalni partnerzy co raz bardziej interesują się szkołą. Zauważono, że mamy dużo oddziałów, które utrzymują się na rynku. Stopniowo uruchomiamy nowe placówki. Dlatego już w drugim roku działalności jako franczyzodawca mamy prawie 30 szkół – opowiada Marcin Kruszyński.

Jak mówi, popyt na tego typu ofertę edukacyjną jest niezależny od wielkości miast. – Dzieci chcą się uczyć wszędzie, a te z mniejszych miejscowości są naprawdę bardzo zaangażowane w naukę. Otwieramy nasze placówki zarówno w dużych miastach, jak i małych. W zasadzie każde miasto powyżej 15-20 tys. mieszkańców jest dobre do prowadzenia szkoły – tłumaczy.

Foto: 2plus2_W jego ocenie za sukces biznesowy takiej placówki odpowiada osoba zarządzająca. – Powodzenie prowadzenia szkoły zależy od osoby, która zostaje franczyzobiorcą. Jeśli jest obowiązkowa, zdyscyplinowana i potrafi nawiązać dobry kontakt z rodzicami, to sukces ma w zasięgu ręki – przekonuje.

Potwierdza to Julija Niechaj, ukraiński franczyzobiorca Szkoły Matematyki 2plus2. Zapewnia, że oferta szkoły w Dniepropietrowsku, która została otwarta we wrześniu 2013 roku cieszy się zainteresowaniem. – Jesteśmy na początku naszego rozwoju. Mimo to, uczniowie naszej szkoły pokazują bardzo dobre rezultaty w nauce. W styczniu 2014 roku otworzyliśmy drugą szkołę w Charkowie. Jesteśmy pierwszą i na razie jedyną siecią szkół na Ukrainie, oferta której skupia się wyłącznie na matematyce – zaznacza.

W planach firmy jest zwiększenie ilości ukraińskich oddziałów. – Prowadzimy rozmowy na temat otwarcia filii szkół matematycznych w dwóch kolejnych centrach wojewódzkich. Chcemy je uruchomić w najbliższym czasie – dodaje Julija Niechaj.

Szkoła Matematyki 2plus2 jest centrem edukacyjnym prowadzącym zajęcia matematyczne dla dzieci i młodzieży od wieku przedszkolnego do matury. Lekcje są prowadzone według autorskiej metody nauczania.

Więcej o ofercie 2plus2 przeczytacie w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram