23 punkty NordGlass w 2013 roku

Data dodania: 27 stycznia 2014
Autor: Redakcja
Kategoria:
Nordglass

Firma NordGlass, producent szyb dla branży motoryzacyjnej, zajmująca się też wymianą i naprawą szyb samochodowych w Polsce otworzyła w 2013 roku 23 nowe filie. To niemal dwa razy więcej niż w 2012.

W efekcie z usług serwisów marki NordGlass, mogą korzystać klienci na terenie praktycznie całej Polski. Rozwój sieci to odpowiedź na rosnące zapotrzebowanie na profesjonalne usługi naprawy i wymiany szyb samochodowych.

Nowe oddziały powstały w Białymstoku, Łomży, Tarnowie, Krakowie, Nowym Sączu, Warszawie, Wołominie, Wrocławiu, Dzierżoniowie, Szczecinie, Tychach, Sosnowcu, Jastrzębiu Zdroju, Szamotułach, Pile, Jarosławiu i Łodzi.

Spółka nie zamierza zwalniać tempa rozwoju. Zlokalizowana w Koszalinie firma NordGlass to właściciel największej i najlepiej rozpoznawalnej w Polsce sieci serwisowej, która świadczy usługi w zakresie naprawy i wymiany szyb samochodowych na terenie całego kraju. NordGlass to również wiodący europejski producent szyb dla branży motoryzacyjnej, który produkuje szyby czołowe do ponad 1300 najpopularniejszych modeli samochodów i dystrybuuje je w całej Europie i poza jej granicami.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram