223 polskie obiekty lidera branży gastronomicznej

Autor: Redakcja
Data dodania: 1 lipca 2009
Kategoria:
mcdonalds_fotka.jpg

mcdonalds_fotka.jpgObecnie działają w Polsce 223 restauracje McDonald’s, które zatrudniają ponad 13 500 osób. 74 z nich to obiekty licencyjne prowadzone przez 44 franczyzobiorców.

McDonald's Polska rozpoczął działalność w 1992 roku, otwierając pierwszą restaurację w Warszawie. Jest to jednocześnie największa restauracja w naszym kraju. W kwietniu rozpoczęła działalność nowa restauracja McDonald’s zlokalizowana w Malborku. 223 polski obiekt lidera branży gastronomicznej wybudowany został zgodnie z koncepcją przygotowaną we współpracy z paryskim Studiem Projektowym McDonald’s.

Zaproponowany układ wnętrza pozwala na optymalne jego wykorzystanie. Przestrzeń podzielona jest na sektory wyznaczone charakterystycznymi przegrodami w kształcie poziomych żaluzji. Ważną rolę odgrywa odpowiednio dobrana kolorystyka i oświetlenie. Wnętrze ozdabiają m.in. wielkoformatowe grafiki i kolumny z mozaikami.

Na zmotoryzowanych czeka 56 miejsc parkingowych oraz linia McDrive. System ten cieszy się w Polsce dużą popularnością. Można z niego skorzystać w 154 obiektach McDonald’s na terenie całego kraju.

McDonald's była jedną z dwu spółek wchodzących w skład indeksu Dow Jones, które zakończyły ubiegły rok na plusie.

Agnieszka Grabuś, 1 lipca 2009r.

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram