18 nowych sklepów i ambitne plany na przyszłość

Autor: Redakcja
Data dodania: 10 stycznia 2013
Kategoria:
Carrefour_Express

Carrefour_Express

W grudniu sieć franczyzowa Carrefour Express powiększyła się o 18 nowych sklepów m.in. w Łodzi, Tychach, Lublinie, Warszawie, Krakowie i Jastrzębiu-Zdroju.

Carrefour rozwija swój koncept franczyzowy na świecie od ponad 30 lat. W Polsce działa obecnie 300 sklepów franczyzowych z logo Carrefour Express i co miesiąc otwieranych jest kilkanaście nowych placówek. Zarząd sieci Carrefour poinformował, że zamierza utrzymać tempo rozwoju i otwierać z partnerami franczyzowymi ponad 200 sklepów rocznie.

Dyrektor_Franczyzy_Francois_Vincent_1Koncept, który proponuje Carrefour dostosowany jest nie tylko do wymagań klientów, ale też partnerów biznesowych. – Franczyza z Carrefour opiera się na czterech filarach, którymi są: silna i rozpoznawalna marka, właściwie dobrany dla klienta asortyment produktów, sprawna logistyka oraz dzielenie się wiedzą i doświadczeniem z fanczyzobiorcą, czyli udostępnianie partnerowi narzędzi do bieżącej analizy wyników sprzedaży, pomoc doświadczonych specjalistów, którzy służą radą na każdym etapie rozwoju biznesu – mówi Francois Vincent, dyrektor ds. franczyzy i członek Zarządu Carrefour Polska.

Carrefour Polska rozwija dwa formaty sklepów franczyzowych w Polsce: Carrefour Express Mini-Market z charakterystycznym zielonym logo o powierzchni od 100 do 500 mkw. Drugi format to Carrefour Express Convenience z pomarańczowym logo. Są to sklepy o powierzchni do 100 mkw przeznaczone dla lokalizacji typowo miejskich lub stacji paliw – aktualnie sieć rozwija się przy stacjach Lukoil.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram