17. Hotel Mercure w Polsce

Autor: Redakcja
Data dodania: 19 lutego 2013
Kategoria:
mercure krynica zdrj resort  spaHotel MOTYL w Krynicy - Zdroju  zmieni swoją obecną nazwę na Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA. Jest to drugi hotel Mercure w województwie małopolskim po hotelu Mercure Kasprowy w Zakopanem.

15 lutego br. hotel MOTYL położony u podnóża Beskidu Sądeckiego, rozpoczął swoją działalność pod nową nazwą, hotel  Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA. Rebranding umożliwiło podpisanie umowy franczyzowej z Grupą Hotelową Orbis.
Włączenie kolejnego hotelu do sieci Mercure jest dla nas ogromnym sukcesem. Rozwijamy się zgodnie z założeniami strategii „asset light”. Jestem przekonana, że goście hotelu szybko zaakceptują i polubią markę Mercure, która szanuje lokalne tradycje i stawia na różnorodność – powiedziała Joanna Świerkosz, Dyrektor Marketingu w Orbis S.A.
Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA, jest drugim w woj. małopolskim hotelem wchodzącym do sieci Mercure. Na gości czeka m.in. 100 nowoczesnych pokoi, 4 sale konferencyjne, restauracja,  winiarnia, basen, medical SPA na powierzchni 1200 m². Wszystkie zmiany zostały wprowadzone pod koniec grudnia 2012 roku. Modernizacja była możliwa dzięki środkom unijnym, o które hotel wystąpił do PARP.
Mercure Krynica Zdrój Resort & SPA zachowa dotychczasowy biznesowo-turystyczny profil, który wpisuje się w standardy obiektów należących do marki Mercure. Hotel dołączy również
do międzynarodowego programu Globalnych Systemów Rezerwacji, Dystrybucji i Sprzedaży Grupy Accor i Orbis.
Mercure to światowa marka hoteli klasy średniej, która zrzesza już ponad 700 obiektów w 49 krajach na całym świecie. W Polsce goście mogą korzystać z usług Mercure w następujących miastach: Cieszyn, Częstochowa, Gdańsk, Jelenia Góra, Karpacz, Krynica - Zdrój, Lublin, Mrągowo, Opole, Piotrków Trybunalski, Poznań, Toruń, Warszawa, Wrocław, Zakopane i Zamość. Operatem sieci Mercure w Polsce jest Orbis.

Adam Gieras

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 28 września 2022
Analiza założeń do projektu ustawy o umowie franczyzy
Data dodania: 2 września 2022
Piękno i pieniądze
Data dodania: 12 lipca 2022
Pomysły na biznes w domu
Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram