15 sklepów w pół roku

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Komfort
Komfort nie zwalnia tempa ekspansji.

Sieć sklepów z produktami do aranżacji i pielęgnacji podłóg otworzyła salon w rzeszowskim centrum handlowym. Jest to 15. obiekt sieci otwarty w tym roku.

Najnowszy salon, otwarty w centrum handlowym Nowy Świat w Rzeszowie, ma powierzchnię 730 m². Jego nowoczesne wnętrze zaaranżowano zgodnie z nowym konceptem. Jest własny sklep sieci.

Przypomnijmy, że w tym roku spółka Komfort wprowadziła nowy model franczyzy depozytowej. Teraz, aby wejść w biznes pod znanym szyldem, wystarczy dysponować lokalem o powierzchni od 250 do 400 m² i kapitałem 50 tys. zł netto. Resztę kosztów związanych z wyposażeniem i zatowarowaniem sklepu ponosi franczyzodawca.

Wyeliminowaliśmy wiele niedogodności, które są chlebem powszednim w tradycyjnym biznesie, m.in. wysoką inwestycję początkową, finansowanie zatowarowania, kredyty kupieckie oraz niesprzedane końcówki kolekcji. To centrala jest właścicielem asortymentu do momentu, kiedy trafi on w ręce klienta. Dzięki temu zmniejszyliśmy do minimum ryzyko błędów możliwych do popełnienia przez franczyzobiorcę – powiedział Michał Stemplewski, menedżer klientów kluczowych sieci Komfort, który odpowiada za rozwój franczyzy.

Komfort nie zwalnia tempa ekspansji. W najbliższym czasie planuje otwarcie kolejnych dwóch sklepów. Komfort jest polską siecią z materiałami do aranżacji podłóg i częścią grupy MSG (Michał Sołowow Group). Sprzedaż realizowana jest poprzez sieć ponad 100 sklepów (własnych oraz franczyzowych) oraz za pośrednictwem sklepu internetowego. Siecią zarządza spółka Sklepy Komfort.

Szczegóły dotyczące współpracy z siecią Komfort znajdują się w naszej bazie systemów franczyzowych.

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram