13 nowych sklepów Carrefour w miesiąc

Autor: Redakcja
Data dodania: 2 sierpnia 2013
Kategoria:

carrefour_express_na_zewnatrz_WarszawaLipiec był dla firmy Carrefour pracowitym okresem. W tym miesiącu otworzono 13 nowych placówek franczyzowych sieci. Nowe sklepy z logo Carrefour Express i Globi powstały m.in. w Warszawie, Krakowie, Limanowej, Ostródzie i Gdańsku.

Sieć Carrefour od 30 lat buduje placówki w systemie franczyzowym. W Polsce ponad 360 sklepów franczyzowych. Są to Carrefour Express minimarket, Carrefour Express convenience i Globi.

Carrefour Express minimarket to sklepy oznaczone zielonym logo. Mają one powierzchnię od 100 do 500 m2 i zlokalizowane w dużych, średnich i małych miastach oraz na terenach wiejskich. Natomiast sklepy samoobsługowe, przeznaczone do lokalizacji typowo miejskich to sklepy z pomarańczowym logo Carrefour Express convenience, o powierzchni – ich powierzchnia sprzedaży wynosi do 100 m2. W tych puntach można skorzystać z dodatkowy usług,  np. doładowania telefonu, zrobienia ksero czy opłacenia rachunków. Trzecia marka, jaką posługuje się sięć, to Globi. Pod nią działają sklepy o powierzchni do 100 m2 w małych miejscowościach i na terenach wiejskich.

Carrefour w Polsce działa od 1997 roku. Pierwszą placówkę siec otworzyła w Łodzi. Obecnie Carrefour w naszym kraju to blisko 600 placówek: hiper- i supermarkety, sklepy franczyzowe Carrefour Express, a także 40 galerii handlowych skupionych w dużych i średnich miastach oraz przymarketowe stacje paliw.

Katarzyna Suzonowicz-Kaflik

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram