12 tysięcy złotych dla nowych partnerów Aliora

Autor: Redakcja
Data dodania: 22 sierpnia 2011
Kategoria:
Alior_BankBank ma nową ofertę dla tych, którzy zdecydują się uruchomić placówkę franczyzową – zwróci im część kosztów związanych z przygotowaniem lokalu.

Oferta dotyczy partnerów, którzy nawiążą współpracę z bankiem jeszcze w tym roku. Będą oni mogli liczyć na wypłatę ryczałtu w wysokości 12 tys. zł do wykorzystania na cele związane z adaptacją lokalu. Kwota ta wystarczy na pokrycie znacznej części inwestycji, która maksymalnie może wynieść 25 tys. zł.

Placówki partnerskie Alior Banku powstają na terenie całego kraju. Obecnie jest ich już ponad 140. Celem banku jest mieć ich na koniec roku ok. 200. Według deklaracji Alior Banku, od momentu rozpoczęcia projektu poszczególne placówki partnerskie odnotowują stały wzrost przychodów. Rentowność taka placówka uzyskuje na ogół między czwartym a szóstym miesiącem działalności.

Zwrot części kosztów inwestycji wstępnej to nie jedyna pomoc, jaką Alior oferuje partnerom. Mogą oni liczyć także m.in. na doradztwo związane z wyborem lokalizacji, kompleksowe szkolenia produktowe, procesowe, z zakresu obsługi klienta i bezpieczeństwa, a także refundację zakupu wyposażenia (meble, oprogramowanie do obsługi klientów, sprzęt IT oraz biurowy).

Standardowa procedura związana z przystąpieniem do sieci wiąże się z przejściem 5 etapów. Pierwszym jest kontakt zainteresowanego kandydata z Alior Bankiem i zgłoszenie swojej kandydatury. Po zapoznaniu się ze zgłoszeniem przedstawiciel banku prześle potencjalnemu partnerowi materiały dotyczące zasad działania placówek partnerskich Alior Banku, w tym umowę agencyjną. Trzecim etapem jest spotkanie z menedżerem regionu, podczas którego wyjaśni on wszystkie ewentualne wątpliwości i odpowie na pytania. Kandydat powinien także uzyskać akceptację menedżera regionu i dyrektora oddziału, z którym placówka będzie współpracować. Ostatnim etapem jest podpisanie porozumienia wstępnego z Alior Bankiem i przygotowanie lokalu.

JCB

Dołącz do newslettera

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram