12 pizzerii LaTorre do czerwca 2009 r.

Autor: Redakcja
Data dodania: 15 października 2008
Kategoria:

Pod koniec września br. otworzył się przy ul. Kaczej w Warszawie czwarty lokal sieci pizzerii LaTorre. - Jeszcze w październiku br. otworzymy nasz piąty lokal przy ul. Wilczej w Warszawie - poinformował portal Horecanet.pl

Piotr Zientała z firmy Restpol sp. z o. o., właściciela sieci. Plany rozwojowe obejmują stworzenie ok. 12 pizzerii do czerwca 2009 r.
Firma Restpol sp. z o.o. działa na od dwóch lat. W La Torre pizzeria, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klienta uruchomiła trzy kanały dystrybucji. Oprócz tradycyjnej konsumpcji w lokalu, w pizzerii można dokonać zakupu produktów na wynos, oraz zamówić telefonicznie z dostawą do domu. Dodatkowo organizator sieci kładzie duży nacisk na sport – w każdym z lokali jest zainteresowany duży telewizor plazmowy z możliwością oglądania „na żywo” wszelkiego rodzaju imprez sportowych zarówno w Polsce jaki i na świecie.  

Spółka zakłada rozwój sieci głównie poprzez franczyzę. Obecnie poszukuje osób z całej Polski, gotowych zainwestować w otwarcie lokalu.

Michał Mazepa, 15 października 2008 r.
Źródło: hotecanet.pl

Dołącz do newslettera

Pozostałe artykuły - Aktualności

zobacz więcej

Data dodania: 20 kwietnia 2022
Smacznie, zdrowo i z zyskiem
Data dodania: 23 marca 2022
Franczyza na usługach
Data dodania: 10 stycznia 2022
Przed jakimi wyzwaniami stoi rynek franczyzy?
Data dodania: 3 stycznia 2022
Te 30 franczyz najbardziej interesuje Polaków
Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram