100 kg proszku lodowego za 1 gr dla nowych partnerów

Autor: Redakcja
Kategoria:
Foto: Lody Marsjano

To propozycja dla pierwszych 10 osób, które w tym roku dołączą do franczyzowej sieci Lody Marsjano – dowiedzieliśmy się w centrali sieci. 

Jak poinformował operator sieci, na sezon 2015 została przygotowana rozbudowana oferta współpracy dla potencjalnych partnerów. Firma przygotowała kilka modeli współpracy. Jednym z nich jest franczyza w miejscowości powyżej 5 tys. mieszkańców. Tu kwalifikują się niezależne lokale już od 8 m2. Pożądana lokalizacja to deptaki, centra miast, ciągi komunikacyjne i miejscowości turystyczne. Opłata franczyzowa za kwiecień i wrzesień wynosi 300 zł, zaś za maj, czerwiec, lipiec i  sierpień 500 zł. Firma gwarantuje wyłączność terytorialną.

Jest też propozycja dla współpracy całorocznej. Chodzi o prowadzenie tzw. „wyspy” w supermarketach i galeriach handlowych. Opłata franczyzowa wynosi 300 zł przez cały rok.

Kolejny model współpracy to mała franczyza. Jest skierowany do właścicieli cukierni, lodziarni, sklepów z pieczywem lub punktów gastronomicznych (kebab, pizza), które chcą zwiększyć swoją sprzedaż w miejscowościach do 5 tys. mieszkańców. W tym modelu obowiązuje uproszczone menu a opłata franczyzowa wynosi 200 zł.

Ponadto, istnieje możliwość uruchomienia lodziarni-przyczepy. Jest to ciekawa opcja ze względu na mobilność i brak opłat czynszu poza sezonem.

INK

Osoby zainteresowane współpraca biznesową z Lody Marsjano zapraszamy do naszej bazy systemów franczyzowych. 

Dołącz do newslettera

Copyright © 2007-2021 ARSS. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Opieka nad stroną: Lembicz.pl
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram