Franczyza w Polsce. Portal wiedzy o franczyzie, franchisingu, systemach sieciowych. Franczyza, franchising w praktyce.

Zarejestruj się!

Sonda

Myślisz o założeniu własnego własnego biznesu we franczyzie? Jaką sumę byłbyś/byłabyś w stanie zainwestować?

Strona główna
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę Zaloguj się albo Zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Franczyza - mobilna myjnia parowa ?
(1 wejść) (1) Gość
W dół
Odpowiedz
Nowy wątek
Strona: 12
TEMAT: Franczyza - mobilna myjnia parowa ?
Franczyza - mobilna myjnia parowa ? 2 lat(a), 9 mies. temu Oklaski: 0
Witam, mam niewielki kapitał do 20 tyś, chciałbym zainwestować te pieniądze w mobilną myjnie parową. Przeglądałem oferty kilku firm, koszty itd.
Ale najbardziej interesuje mnie opinia ludzi którzy już coś takiego prowadzą, jaka jest opłacalność i popyt na takie usługi? Jakie jest wsparcie techniczne merytoryczne oraz serwis urządzenia itd. firmy oferującej sprzęt i markę? Zakup nowego sprzętu i auta obecnie nie jest mozliwy. Czy franczyza i mobilna myjnia parowa to dobre rozwiązanie czy może lepszy kredyt i zakup urządzenia na własną rękę?
Dziękuje za wszystkie rady i podpowiedzi.

Wpisz kod   
Zauważ, choć paski z kodem i Buźki nie są wyświetlane, można korzystać z BBCode i ikon emocji
leszek_macha
Fresh Boarder
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Reply Quote

O: Franczyza - mobilna myjnia parowa ? 2 lat(a), 5 mies. temu Oklaski: 1
leszek_macha napisał:
Witam, mam niewielki kapitał do 20 tyś, chciałbym zainwestować te pieniądze w mobilną myjnie parową. Przeglądałem oferty kilku firm, koszty itd.
Ale najbardziej interesuje mnie opinia ludzi którzy już coś takiego prowadzą, jaka jest opłacalność i popyt na takie usługi? Jakie jest wsparcie techniczne merytoryczne oraz serwis urządzenia itd. firmy oferującej sprzęt i markę? Zakup nowego sprzętu i auta obecnie nie jest mozliwy. Czy franczyza i mobilna myjnia parowa to dobre rozwiązanie czy może lepszy kredyt i zakup urządzenia na własną rękę?
Dziękuje za wszystkie rady i podpowiedzi.

Witam.

Pracuję w tej branży od kilku miesięcy i jak do tej pory nie mogę narzekać na brak klientów. Jest ich sporo, ponieważ nie skupiam się wyłącznie na czyszczeniu aut. Poza autami możemy ją używać do czyszczenia elewacji, dywanów, wykładzin, tapicerek, silników, zapieczonych blach, różnych powierzchni jak glazura, beton, kostka brukowa, itp., dodatkowo para dezynfekuje i sanifikuje czyszczone powierzchnie dzięki czemu są pozbawione wszelkich zapachów, więc jak widać myjnia parowa ma szeroki wachlarz zastosowań. W kwestii wsparcia firmy i serwisu również nie widzę zastrzeżeń. Na bieżąco mam maszynę serwisowaną, firma ma dodatkową stronę internetową, na której można składać zamówienia usługi czyszczenia, więc dodatkowy plus jeśli chodzi o reklamę i kolejnych klientów. Jeśli chodzi o system franczyzowy to wg mnie najlepsze rozwiązanie.

Wpisz kod   
Zauważ, choć paski z kodem i Buźki nie są wyświetlane, można korzystać z BBCode i ikon emocji
marekzurek77
Fresh Boarder
graphgraph
Reply Quote

O: Franczyza - mobilna myjnia parowa ? 2 lat(a), 5 mies. temu Oklaski: 0
W jaki sposób szukasz klientów?

Wpisz kod   
leszek_macha
Fresh Boarder
graphgraph
Reply Quote

O: Franczyza - mobilna myjnia parowa ? 2 lat(a), 5 mies. temu Oklaski: 1
leszek_macha napisał:

O klientów nie masz co się bać. Nasza firma posiada stronę internetową, gdzie możesz zamówić mycie. Poza tym jesteśmy mocno rozreklamowani na różnych portalach społecznościowych itp., a także mamy świetną reklamę na aucie, która z daleka rzuca się w oczy i przyciąga klientów.

Wpisz kod   
marekzurek77
Fresh Boarder
graphgraph
Reply Quote

marekzurek77 napisał:
leszek_macha napisał:

O klientów nie masz co się bać. Nasza firma posiada stronę internetową, gdzie możesz zamówić mycie. Poza tym jesteśmy mocno rozreklamowani na różnych portalach społecznościowych itp., a także mamy świetną reklamę na aucie, która z daleka rzuca się w oczy i przyciąga klientów.

Z tego co piszesz widać, że są klienci. A jak wygląda serwisowanie takiej maszyny?

Wpisz kod   
leszek_macha
Fresh Boarder
graphgraph
Reply Quote

Jeśli mogę, to poproszę również informację, co to za firma, bo też drążę ten temat.

Wpisz kod   
mariusz.f
Fresh Boarder
graphgraph
Reply Quote

mariusz.f napisał:
Jeśli mogę, to poproszę również informację, co to za firma, bo też drążę ten temat.

Witam.

Jeśli podasz mi swój adres e-mail to prześlę Ci szczegółową ofertę współpracy z Nami.

Pozdrawiam

Wpisz kod   
SteamArtMobile
Fresh Boarder
graphgraph
Reply Quote

O: Franczyza - mobilna myjnia parowa ? 2 lat(a), 2 mies. temu  
Witam! Jeśli można był było również chciałbym otrzymać więcej informacji na temat takiego systemu franczyzowego i jego opłacalność,ponieważ na poważnie myślę o wejściu w takie usługi.

Wpisz kod   
Radek

Reply Quote

O: Franczyza - mobilna myjnia parowa ? 1 Rok, 1 Miesiąc temu  
No i ja bym sie chętnie dowiedział
taka myjnia by się w mieście przydała
Ile trzeba mieć swojej kasy żeby ruszyc?
Dajnie jakieś namiary

Wpisz kod   
Radzio

Reply Quote

O: Franczyza - mobilna myjnia parowa ? 1 Rok, 1 Miesiąc temu  
Ja też poważnie myślę o otwarciu takiej myjni parowej. Już robiłem kalkulację i wyszło na to, że powinno się dość szybko zwrócić. Myjnie kupiłbym od 7car.pl , maja całkiem fajne te myjnie parowe i inne niezbędne akcesoria do pielęgnacji samochodu.

Jak człowiek się nie odważy to i nie będzie w stanie określić, czy da radę.

Wpisz kod   
Błażej

Reply Quote

Do góry
Odpowiedz
Nowy wątek
Strona: 12