Franczyza w Polsce. Portal wiedzy o franczyzie, franchisingu, systemach sieciowych. Franczyza, franchising w praktyce.

Zarejestruj się!

Sonda

Myślisz o założeniu własnego własnego biznesu we franczyzie? Jaką sumę byłbyś/byłabyś w stanie zainwestować?

Strona główna
Witamy, Gościu Serdeczny
Proszę Zaloguj się albo Zarejestruj.    Nie pamiętasz hasła?

Opinie o franczyzie w DOZ??
(1 wejść) (1) Gość
W dół
Odpowiedz
Nowy wątek
Strona: 1
TEMAT: Opinie o franczyzie w DOZ??
Opinie o franczyzie w DOZ?? 11 mies., 2 tygodni(e) temu Oklaski: 0
Czy ktoś może jest we franczyzie w doz?? Proszę o jakiekolwiek informacje na ten temat, jestem zainteresowana współpracą z tą siecią??

Wpisz kod   
Zauważ, choć paski z kodem i Buźki nie są wyświetlane, można korzystać z BBCode i ikon emocji
Głowacka
Fresh Boarder
graphgraph
Użytkownik poza Siecią Kliknij, aby zobaczyć profil tego użytkownika
Reply Quote

O: Opinie o franczyzie w DOZ?? 9 mies., 1 Tydzień temu  
Witam, Osobiście nie jestem jeszcze franczyzobiorca DOZ , jednak zaczynam się nad tym poważnie zastanawiać. To duża, stabilna siec, toteż wydaje mi się, że współpraca z taką spółką daje pewna gwarancje istnienia na rynku patek.

Wpisz kod   
Zauważ, choć paski z kodem i Buźki nie są wyświetlane, można korzystać z BBCode i ikon emocji
Alicja

Reply Quote

O: Opinie o franczyzie w DOZ?? 8 mies., 4 tygodni(e) temu  
Generalnie franczyza znacznie ułatwia mi prowadzenie apteki, mam wówczas dostęp do wszelkich folderów informacyjnych dla pacjentów, cały zasób rożnego rodzaju wsparcia, narzędzia marketingowe, promocyjne, plakaty z ofertą. Ponadto na preferencyjnych warunkach moge zamawiac artykuły biurowe, fartuchy itp. Ponadto zakupu leków również dokonuje na lepszych warunkach, nie musze miec duzego zaplecza magazynowego, gdyż codzienni moge liczyc na dostawe leków.
Generalnie uważam ta formę współpracy za dobre rozwiązanie.

Wpisz kod   
jeryg

Reply Quote

O: Opinie o franczyzie w DOZ?? 7 mies., 4 tygodni(e) temu  
Mam pytanie odnośnie franczyzy DOZ. Jak oceniacie współprace z centralą? Mam pewne obawy co do komunikacji? czy będę musiała sama kontaktować się z centrala czy będę miała wyznaczonego kierownika regionu, który będzie wspierał mnie w rozwiązywaniu ewentualnym problemów??? Może ktoś z Was orientuje się jak to w praktyce wygląda, chętnie zapoznam się z Waszą opinią na ten temat.

Wpisz kod   
Halina

Reply Quote

O: Opinie o franczyzie w DOZ?? 7 mies., 3 tygodni(e) temu  
z centrala możesz kontaktować sie za pośrednictwem specjalnie dedykowanej dla ciebie osoby, którą DOZ wyznacza do współpracy z poszczególnymi franczyzobiorcami. więc spokojnie, otrzymasz od niej wsparcie przy analizie raportów sprzedażowych czy innych spraw, z którymi mozena początku nie będziesz sobie doskonale radzić. Zanim człowiek pozna specyfikę i warunki współpracy, dobrze miec kogoś do pomocy w tych kwestiach.

Wpisz kod   
jeryg

Reply Quote

O: Opinie o franczyzie w DOZ?? 4 mies., 1 Tydzień temu  
Ludzie, jak chcecie pracować na stado krawaciarzy to franczyza jest dla Was. Osobiście nie znam nikogo kto wyszedł na tym dobrze. Tracicie swoja niezależność. Tylko niezależna apteka , a warunki w hurcie czy rabaty producenckie możecie sobie wynegocjować samemu, ewentualnie współpracować z któraś z grup zakupowych, nie tracąc niezależności. Otworzyłem dla klientów swoich parę aptek i wszystkie funkcjonują bez franczyzy. A każda zarabia ,mając za otoczenie apteki sieciowe lub franczyzowe.

Wpisz kod   
Karol

Reply Quote

O: Opinie o franczyzie w DOZ?? 1 Miesiąc, 2 tygodni(e) temu Oklaski: 0
Także zastanawiałam się nad DOZEM - jest coraz bardziej popularny wystarczy poszperać po kobiecych forach i zobaczyć co tam się dzieję. DOZÓW dalej jest dosyć mało, nawet w większych miastach. Wiem, że ja jako kobieta, kiedy zamawiam kosmetyki, muszę się porządnie naszukać najbliższego DOZ, tak więc z rozpoznania rynku wiem, że interes dobry.

Wpisz kod   
Americano
Fresh Boarder
graphgraph
Reply Quote

O: Opinie o franczyzie w DOZ?? 1 Miesiąc, 1 Tydzień temu Oklaski: 0
Czy ktoś jeszcze miał franczyzę w DOZIE ? Proszę o opinię, intensywnie zastanawiam się nad rozpoczęciem z nimi współpracy.

Wpisz kod   
tobiash
Fresh Boarder
graphgraph
Reply Quote

Do góry
Odpowiedz
Nowy wątek
Strona: 1