| « Poprzedni | Następny » |
|---|
– Oferta restauracji WOOK skierowana jest do miłośników kultury i smaków Dalekiego Wschodu. Kucharze na oczach gości przygotowują tradycyjne dania kuchni chińskiej, a atmosfery dopełniają specjalnie zaprojektowane wnętrza utrzymane w czerwono-czarnej stylizacji – mówi Bogdan Bruczko, wiceprezes Sfinks Polska SA.
– Otwarcie nowego WOOKa w Łodzi jest częścią obecnie realizowanych długookresowych planów spółki. Mamy w portfolio bardzo silne marki, w tym Sphinx, ale to właśnie dla WOOKa rozpoczyna się czas najbardziej dynamicznego rozwoju. Biorąc pod uwagę coraz większą popularność kuchni chińskiej w Polsce, zamierzamy zwiększyć skalę działalności sieci WOOK, by w ten sposób nasze restauracje były szeroko rozpoznawalne i łatwo dostępne dla klientów – dodaje Bogdan Bruczko.
Nowo otwierany WOOK w Porcie Łódź jest restauracją z kompleksową obsługą kelnerską, która będzie działać w oparciu o nowy model franczyzowy. Przypomnijmy, że spółka zaczęła wprowadzać nowe umowy jeszcze w roku ubiegłym, w tym zamierza ukończyć ten proces. Nowe umowy bardziej precyzyjnie określają obowiązki i prawa obu stron, co ma sprzyjać ujednoliceniu procedur oraz podniesieniu jakości oferty i obsługi. Nowa umowa franczyzowa zmienia także zasady rozliczeń między spółką i franczyzobiorcami. Osoby rozpoczynające współpracę ze Sfinksem muszą wnieść opłatę wstępną tytułem inwestycji w lokal. Zależna jest ona od marki restauracji, jej wielkości i lokalizacji.
Obecnie Sfinks zarządza 96 restauracjami Sphinx, 9 Chłopskie Jadło i 6 WOOK. Łącznie jest to 111 jednostek. Na koniec przyszłego roku ma ich być ponad 150, z czego ok. 10-15 proc. będą stanowić lokale własne.
Joanna Cabaj - Bonicka
jcabaj@arss.com.pl



Innym pomysłem na inwestowanie w nier...
Chciałam otworzyć Agencje PKO W Płock...
A czy napisał że mu źle? Naucz sie cz...
Witam Ja rowniez bardzo prosze o adr...
ale pierdolisz głupoty :) pojecia nie...