Franczyza w Polsce. Portal wiedzy o franczyzie, franchisingu, systemach sieciowych. Franczyza, franchising w praktyce.

Strona główna Aktualności Aktualności Salon Franczyzy na targach easyFairs FOOD-to-GO coraz bliżej

Salon Franczyzy na targach easyFairs FOOD-to-GO coraz bliżej

email print PDF
Salon franczyzy na targach easyFairsTylko 4 miesiące pozostały do drugiej edycji Salonu Franczyzy organizowanego w ramach targów dla małej gastronomii i systemów jedzenia na wynos easyFairs® FOOD-to-GO w Krakowie.


Hala Targów w Krakowie, która w tym roku gościć będzie odwiedzających związanych z branżą fast-food oraz cateringu, wypełnia się poprzez zgłoszenia kolejnych firm chętnych do udziału w targach. W tym gronie nie brakuje rzecz jasna sieci franczyzowych: zarówno bardzo znanych marek jak i tych dopiero planujących zdobycie znaczącej pozycji na rynku.

easy_fairs_fot2W tej pierwszej grupie znajduje się niewątpliwie Telepizza – sieć pizzerii która koncentruje się na dostawie pizzy i sprzedaży na wynos. Kolejnym systemem ściśle związanym z segmentem jedzenia na wynos jest Subway, najbardziej znana na świecie franczyzowa sieć restauracji sprzedających kanapki. Po raz drugi w Salonie Franczyzy weźmie udział polska sieć barów fast food, Mr Hamburger. Właścicielem tej marki jest spółka Pakt, która prowadzi hurtownie gastronomiczne zajmujące się logistyczną obsługą barów, dlatego Mr Hamburger wystawia się na targach wspólnie z firmami zaopatrującymi bary w produkty i półprodukty spożywcze. Zupełną nowością będzie udział w targach sieci Zielony Smok. Są to restauracje z kuchnią Dalekiego Wschodu, serwujące dania m.in. kuchni chińskiej, wietnamskiej i tajskiej. Należące do sieci lokale znajdują się w Tychach.

Przypomnijmy, że Salon Franczyzy to projekt realizowany przez firmę easyFairs we współpracy z Akademią Rozwoju Systemów Sieciowych. Połączenie targów gastronomicznych zorientowanych na dynamicznie rozwijający się sektor fast food oraz cateringu z ofertą sieci franczyzowych działających w tym segmencie, ma zapewnić zwiedzającym możliwość dokładnego zorientowania się w branży. Dla osób planujących wejście w gastronomię, jest to doskonała okazja porównania opcji prowadzenia biznesu w ramach sieci franczyzowej z możliwością uruchomienia samodzielnej działalności.

Targi odbywają się 18 i 19 maja. Organizatorzy serdecznie zapraszają wszystkich zainteresowanych odwiedzeniem targów, jak również sieci które chciałyby przedstawić swoją ofertę jako wystawcy.
Więcej szczegółów można znaleźć pod adresem www.easyfairs.com/polska
Easy Fairs Food To Go
Joomla Templates and Joomla Extensions by ZooTemplate.Com
annotation="inline" width="185">
     
(0 głosów, średnia ocena 0 na 5)
Komentarze
Dodaj nowy Szukaj
Napisz komentarz
Nick:
E-mail:
 
Tytuł:
Treść:
Proszę wpisać kod antyspamowy widoczny na obrazku.
Prezentacje systemów

By iNowD Web Design

By Dream Baby Names Baby Names

By Games-Space Free online games